Aktavis akademija izgubila obe utakmice Jadranske kadetske lige

kadetkine aktavis

Leskovac – Na drugom turniru Jadranske košarkaške lige za kadetkinje u Leskovcu domaća Aktavis akademija izgubila je utakmice sa beogradskom Crvenom zvezdom i zagrebačkom Trešnjevkom.

Crvena zvezda je slavila u duelu sa Leskovčankama sa 64:34, a Trešnjavka rezultatom 83:72.

Beograđanke su u susretu sa domaćim košarkašicama dominirale u svim segmntima igre i već na poluvremenu stekle sigurnih plus 18, dok je utakmica sa timom iz Zagreba bila nešto neizvesnija i sve do 25. minuta igre Aktavis akademija je održavala rezultatsku ravnotežu.

U narednih pet minuta serijom od 18: 7 gošće su rešile pitanje pobednika. Susret između Crvene zvezde i Trešnjevke protekao je u znaku ekipe iz Hrvatske koja je ovu utakmicu dobila rezultatom 89:61.