Budućnost – Dubočica 1:1

Nakon jučerašnjeg gostovanja igračima Fudbalskog kluba “Budućnost” u Domanovcima, i rezultata 1:1,  fudbaleri leskovačke “Dubočice” osvojili su jedan bod.

Dobru priliku fudbaleri “Dubočice” propustili su u 43. minutu, kada je šansu imao kapiten Leskovčana Dušan Savić, da bi prvi gol na utakmici postigao igrač domaćina Đurađ Dobrijević u 60. minutu.

Leskovčani tada kreću u žešće napade. U 78. minutu Zvonimir Stanković izvodi slobodan udarac, a mrežu domaćina iz peterca zatresao je Lazar Mitrović.

Do kraja još dve dobre prilike za tim iz Leskovca: u nadoknadi vremena najpre stopostotna šansa za Miloša Stankovića na asistenciju kapitena Savića, a nedugo zatim se i sam Savić našao oči u oči sa golmanom Budućnosti.

Posle 9. kola Dubočica se nalazi na 14. mestu sa 8 osvojenih bodova i učinkom od jedne  pobede, 5 remija i 3 poraza.

U 10. kolu u Leskovcu gostuje ekipa Jagodina, a meč se igra u ponedeljak na Gradskom stadionu.