Još jedan poraz fudbalera Dubočice

Nakon utakmice u Loznici gde su izgubili sa 7:0, fudbaleri Dubočice zabeleželi su još jedan poraz.

Ovoga puta savladani su od ekipe Kolubare iz Lazarevca sa 3:1 u utakmica 24. kola Prve lige Srbije  koja je odigrana juče na terenu u Vlasotincu.

Prvi deo utakmice obeležila  su dva gola Kolubare. Najpre u 19. minutu pogodak Nikole Vasiljevića, a zatim i Miloša Đokića  u 25.

Pred sam kraj prvog poluvremena, u 38. minutu stiže i opomena za tim Dubočice u vidu žutog kartona koji je dobio Nikola Stojković.

U  46. minutu trener Leskovčana Saša Mrkić u igru uvodi Lazara Mitrovića koji samo tri minuta kasnije postiže gol. Iako se u tom momentu činilo da Dubočica može do izjednačenja pa čak i pobede,  u 60. minutu Vladan Milosavljević iz redova Kolubare postiže pogodak za konačan rezultat od 3:1.

Za kraj utakmice još jedan žuti karton, ovoga puta za kapitena crveno-belih,  Dušana Savića.

Rezultat ove utakmice dodatno je ugrozio  položaj Dubočice u Prvoj ligi Srbije jer se sada nalazi na 14. mestu.