Košarkaši Zdravlja savladali Železničar iz Čačka i ostvarili treću uzastopnu pobedu

Ovog vikenda košarkaši Zdravlja obradovali su svoje navijače trećom uzastopnom prvenstvenom pobedom u Drugoj ligi Srbije, nakon što su savladali Železničar iz Čačka.

Posle Mladosti SP u Leskovcu i Proletera u Zrenjaninu, Leskovčani su kao domaćini ubedljivo pobedili i Železničar iz Čačka rezultatom 96:74.

Nakon izjednačene prve četvrtine domaćin je u drugom periodu pojačao napad i  vrlo brzo preuzeo vođstvo rezultatom  42:32.

Po završetku odmora prednost Zdravlja rasla je iz minuta u minut pa je u 28. dostigla i maksimalnu razliku od 33.

U sledećem, 7. kolu Druge lige Srbije Zdravlje gostuje u Kraljevu gde će odmeriti snage sa ekipom Sloge.